امروز شنبه 08 مهر 1402 http://tarahanejavan.cloob24.com
0

میز تلویزیون علاوه بر تاثیری که بر زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی خانه می گذارد کاربرد بسیار مهم دیگری هم دارد.

  طرح های مدرن و کلاسیک میز تلویزیون

تقریبا جز جدایی ناپذیر هر تلویزیونی، میز مربوط به این دستگاه هست که حتی بعضی از خانواده ها حساسیت بیشتری بروی مدل میز تلویزیون بخرج می دهند تا خود تلویزیون! میز تلویزیون علاوه بر تاثیری که بر زیبایی دکوراسیون اتاق نشیمن و هال پذیرایی خانه می گذارد کاربرد بسیار مهم دیگری هم دارد.
 
حتی اگر تلویزیون شما به دیوار متصل شده باشد باز هم به میز تلویزیونی شیک و کاربردی نیاز دارید. باید توجه داشته باشید که هر تلویزیونی به میز مخصوص خود نیاز دارد برای تلویزیون های بزرگ نیاز به میزهای بزرگتر و طویل تر است. گذشته از این مورد باید میزی که برای تلویزیون خود انتخاب می کنید با سبک دکوارسیون محیط نشیمن و پذیرایی شما هماهنگ باشد.

برای سبک مدرن می توانید از میز های چوبی، شیشه ای یا فلزی با طرح کاملا ساده و خطوط صاف استفاده کنید و برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک، میز هایی با پایه های طرح دار و منبت کاری شده قرار بدهید. برای تلویزیون هایی که به دیوار متصل می شوند بهتر است از میز ها و قفسه هایی که بدون پایه بوده و به دیوار متصل می شوند استفاده کنید.
 
با انتخاب اینگونه میز ها، هارمونی و هماهنگی در دکوراسیون نشیمن خانه را حفظ کرده و فضایی شناور در محیط بوجود آورده اید که به بزرگ تر نشان داده شدن فضا کمک زیادی می کند.

حتما شما هم با من هم عقیده اید که از زمان بروی کار آمدن تلویزیون های ال اسی دی یا بهتر است بگویم صفحه تخت، میز تلویزیون نیز به ناگهان در بازار به وفور پخش شد تا فضایی مناسب برای نگهداری تلویزیون و دستگا های پخش فراهم کند.

اما در کنار طرح های مختلف مدل میز تلویزیون که روز به روز پیچیده تر می شوند، طرحی مانند مدل زیر که در عین سادگی همچنان جذاب و زیبا بنظر می رسد، انتخاب اول خانه های نقلی خواهد بود. طراحی باز برای میز تلویزیون دقیقا همان چیزی است که یک نشیمن کوچک به آن احتیاج دارد، با این کار فضایی دلبازتر و جادارتر در اتاق نشیمن ایجاد می شود.

 

آنهایی که تلویزیون خود را بروی دیوار نصب می کنند نیاز به دقت و تفکر بیشتری در ایجاد فضایی مناسب برای بنمایش گذاشتن تلویزیون و سایر دستگاه های سرگرمی دارند. در شکل زیر یکی از طرح های لوکس طراحی دیوار پشت تلویزیون در اتاق نشیمن را مشاهده می کنید که متناسب با دکوراسیون گرم و کلاسیک خانه انتخاب شده است.

کنسول بزرگ تمام چوبی که اطراف تلویزیون را فرا گرفته و علاوه بر نگهداری وسایل سرگرمی، فضای زیادی نیز برای بنمایش گذاشتن دکوری ها و همچنین ذخیره سازی لوازم مانند دیسک و کتاب فراهم می کند.

درست برخلاف مدل لوکس بالا، اتاق زیر قرار دارد که سعی کرده تزیینات دیوار پشت تلویزیون در اتاق نشیمن را در حد کم و کافی نگهدارد. تلویزیون بروی دیوار نصب شده و اطراف آن یعنی  کناره ها و زیر توسط کنسول هایی شناور احاطه شده که چهره بسیار جذاب و مدرنی به دکوراسیون کلی نشیمن داده است بین فضاها نیز تابلوهایی نصب شده تا فضای اطراف تلویزیون بیش از حد خالی و خنثی بنظر نرسد. در گوشه و کنار دیوار نیز طاقچه هایی قرار دارد که مجسمه ها و دکوری ها را در اتاق نشیمن بنمایش می گذارد.

اگر باز هم طرحی ساده تر می خواهید می توانید از مدل زیر ایده بگیرید. این طرح نسبت به دو طرح بالا در همان نگاه اول ساده تر و خلوت تر بنظر می رسد. در این دکوراسیون سعی شده همه چیز حتی خود میز تلویزیون و قفسه ها نیز به رنگ سفید باشند تا با تم خنثی اطراف تلویزیون هماهنگ باشند.

اما دقیقا پشت تلویزیون پنلی چوبی با رنگ تیره نصب شده که سریعا تلویزیون را بنمایش می گذارد. در زمینه تمام  سفید این منطقه وجود طرحی چوبی با رنگ تیره شدیدا موثر واقع شده و علاوه بر زیباتر کردن دکوراسیون محیط،  دید همگان را به سمت تلویزیون هدایت می کند.

تعداد زیادی از میز تلویزیون ها در بازار ایران از طرح های فلزی و شیشه ای ساده و غیرجذاب استفاده می کنند که از کیفیت و استحکام  بالایی برخوردار نیستند و تاثیری عکس بروی زیبایی و شیکی دکوراسیون خانه خواهند گذاشت.استفاده از میز های سفارشی گزینه دیگری است که مزایای بسیار زیادی دارد.

می توانید مدل میز تلویزیون مورد علاقه خود را از ژورنال ها یا سایت های اینترنتی انتخاب کنید و با دادن طرح با افراد متخصص بهترین میز را داشته باشید. جنس میز هم می تواند از چوب طبیعی یا ام دی اف باشد که بالطبع رابطه مستقیمی با بودجه شما خواهد داشت.

میز سفارشی کمی گرانتر از مدل های آماده تمام می شود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد. در شکل های زیر تعدادی از زیباترین طرح های میز سفارشی را مشاهده خواهید کرد.

مدل میز تلویزیون ال سی دی

مدل میز تلویزیون ال سی دی مدرن

مدل میز تلویزیون

ال سی دی در طرح های مدرن و کلاسیک

زیباترین مدل های میز ال سی دی

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه