امروز شنبه 08 مهر 1402 http://tarahanejavan.cloob24.com
0

آشپزخانه های فوق مدرن برای آن دسته از افرادی طراحی می شوند که بدنبال دکوراسیونی مینیمال، ساده، ظریف و کارایی و راحتی بسیار بالا هستند.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه های فوق مدرن برای آن دسته از افرادی طراحی می شوند که بدنبال دکوراسیونی مینیمال، ساده، ظریف و کارایی و راحتی بسیار بالا هستند. دکوراسیون آشپزخانه هایی که در این مطلب قصد معرفی آنها را داریم در زمره همین مدل ها قرار می گیرند و بدون شک بهترین آشپزخانه هایی هستند که در جهان وجود دارند. این آشپزخانه های مدرن شامل تمام لوازمی هستند که برای کار به آنها نیاز دارید و همچنین قابلیت شخصی سازی نیز برای آنها در نظر گرفته شده تا هر فردی با توجه به نیازهای خود، آشپزخانه اش را سروسامان دهد. از آنجایی که این آشپزخانه ها مینیمالیستی هستند، با چیدمان های پلان باز، کنار اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری مدرن کاملا ست می شوند و جریان و پیوستگی در دکوراسیون کلی خانه را حفظ می کنند.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم امروزه در طراحی داخلی و دکوراسیون خلاقیت بیش از مدرنیزه بودن به چشم می آید. بنابراین اگر دوست دارید یک آشپزخانه مدرن داشته باشید صرف استفاده از لوازم مدرن شرط نیست، بلکه باید از عامل خلاقیت نیز استفاده کنید. چیزی که بیش از پیش باعث متفاوت تر شدن دکوراسیون منزل شما با سایر دکوراسیونها می شود خلاقیت است. چرا که هر کسی می تواند با تغییر دکوراسیون و جایگزینی لوازم با انواع مدرن آن دکوراسیونی شبیه نمونه شما ایجاد نماید.

نمونه زیر یک طراحی خلاق و تاثیر گذار در دکوراسیون آشپزخانه می باشد. در این دکوراسیون بخش جزیره با ارتفاعی در داخل یک قاب چوبی قرار گرفته که طرحی کاملا خلاق بوجود آورده است. به نوع جایگیری هود نیز در این تصویر توجه کنید که باعث زیبایی بخش بالایی طرح شده است.

امروزه در آشپزخانه دکوراسیونی موفق است که در عین سادگی و زیبایی بتواند حجم زیادی از مواد و وسایل را نیز در خود جای دهد. دکوراسیون زیر در ابتدا طرح ساده ای بنظر می رسد ولی با باز کردن درب اصلی سوپر مارکت آن متوجه می شویم چه فضای زیادی را در اختیار ما قرار می دهد.

بدون شک اپن یکی از المانهای بسیار مهم در طراحی داخلی آشپزخانه است. داشتن اپن با گذشت سالها از مد نیفتاده و همچنان یکی از المانهای اصلی طراحی داخلی آشپزخانه است. در دو تصویر زیر عامل خلاق اپن آشپزخانه است، چرا که هنگام نگاه کردن به این طرح اولین موردی که چشم نوازی می کند نوع طراحی اپن آشپزخانه است.

خلاقیت چیزی فراتر از مدرنیسم بودن است. گاه یک تکنیک ساده مثلا استفاده از لوله و چند متر سیم و چند لامپ می تواند حتی از دکور چند میلیونی هم شیک تر دیده شود.

هوشمندترین یخچال دنیا ساخت سامسونگ! سامسونگ یک یخچال کاملا هوشمند ساخته است که کلی امکانات دیجیتالی در اختیار شما قرار می دهد. در این یخچال شما حتی می توانید از فاصله بیرونی و بر روی گوشی خود محتوای داخل یخچال را ببینید. مثلا در مغازه میوه فروشی به راحتی متوجه می شوید در یخچالتان چه میوه هایی دارید! مشاهده تلویزیون، ساعت، گوش کردن به آهنگ فقط بخشی از امکانات این یخچال فوق مدرن است.

همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنیددرب های کابینت آشپزخانه در مدل های چوبی انتخاب شده اند، این کار باعث شده محیط آشپزخانه بیش از حد سرد و ناخوشایند بنظر نرسد و بنوعی چوب با گرمای خودش، تعادل را در محیط برقرار کند. جزیره این آشپزخانه ها در طرح های متفاوتی ساخته شده تا تعادل کاملی بین زیبایی و کارایی در آشپزخان ایجاد شود. کابینت ها در این آشپزخانه ها کاملا از فضای عمودی بهره برده اند و همین عامل باعث شده این آشپزخانه ها در فضاهای کوچک نیز قابل اجرا باشند.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه